Обладнання для ортопедії/хірургії

 

Ортопедія, хірургія в стоматології - це важлива спеціалізація, ціль якої - відновленням та корекція зубо-щелепної системи. Для цього виду роботи необхідно мати потужні інструменти, які будуть ефективно виконувати свої функції - чітко і дбайливо розрізати мʼякі тканини, опрацьовувати кісткову зону мінімально інвазивним способом. Ці прилади також використовуються у щелепо - лицьовій хірургії для: синус-ліфтингу, корекцій, операцій.

Стоматологи-ортопеди та хірурги вирішують різноманітні проблеми: протезування окремих зубів за допомогою коронок, встановлення мостів для відновлення жувальної функції, відновлення зубів при стиранні, корекція форми та кольору зубів за допомогою вінірів, а також імплантація.
У сфері ортопедії використовуються різні методи відновлення: імплантація, коронки, мости, вініри. Кожен клінічний випадок вимагає індивідуального підходу, тому лікарі вибирають інструменти та матеріали, що найточніше відображають індивідуальні особливості пацієнта і гарантують високу якість лікування.

Ми відбираємо ефективні та необхідні прилади, перевірені топовими спеціалістами у сфері, щоб в подальшому пропонувати ці інструменти для ортопедії та хірургії саме вам.

За консультацією звертайтесь по телефону:
+38 (068) 380 76 46

або залишайте заявку, ми зателефонуємо Вам:
https://mg-dental.com.ua/#callback