Статті

Опубліковано

Як порошок для гігієни може потрапити всередину наконечника або мікромотора?

Поради та рекомендації як уникнути перехресного забруднення при використанні стоматологічних приладів від засновника компанії MDS - Михайла Горбачика. Під час проведення стоматологічних процедур важливо враховувати можливість перехресного забруднення між різними приладами. Як цьому запобігти?

читати далі

Опубліковано

Вибір порошку для содоструя

Наша стаття пропонує корисні поради від експертів MDS щодо вибору ідеального порошку, який гарантує ефективність та безпеку процедури, а також тривалу роботу інструментів. Розглядаємо види порошку та критерії його вибору: абразивність, основа, якість порошку, пристрій.

читати далі

Опубліковано

Покроковий догляд за стоматологічним наконечником. Очищення, змащення, стерилізація.

Ваш успіх у стоматології починається з дбайливого догляду за інструментами, а отже з безпеки ваших пацієнтів. Як підтримувати відмінну роботу вашого обладнання? Який спосіб очищення та стерилізації обрати? Дізнайтеся секрети довговічності та продуктивності стоматологічних наконечників, прочитавши статтю.

читати далі

Опубліковано

Як обрати ефективний автоклав для вашої стоматологічної клініки?

Також відомий як паровий стерилізатор, автоклав - це пристрій, який використовує високу температуру та високотисковий пар для стерилізації мікробів на стоматологічному обладнанні. Але дуже часто власник клініки або стоматолог не може оцінити майбутній потік клієнтів і досить важко обрати автоклав, який відповідатиме ус...

читати далі