Доставка, оплата та повернення

Доставка

Ми робимо все можливе, щоб Ви отримали замовлення якнайшвидше.

Після того, як Ви оформите замовлення, розпочнеться його опрацювання - наш консультант сконтактує з Вами у месенджерах, щоб уточнити перелік товарів, їх наявність та ін. деталі. Опрацювання та відправлення замовлень відбувається в робочі дні. Опрацювання замовлень, оформлених в суботу та неділю, а також в святкові вихідні відбувається на наступний робочий день.

Способи доставки:

 • Доставка службою Нова Пошта
  Зберігання посилки у відділенні Нової Пошти відбуватиметься за правилами перевізника, а після закінчення стандартного безкоштовного терміну зберігання замовлення, яке не було отримане Покупцем, буде повернуто Продавцю.
 • Доставка нашим кур’єром по Києву
  Для замовлень на суму до 1000 грн фіксована ціна кур’єрської доставки - 50 грн
  Для замовлень на суму понад 1000 грн - покупець оплачує лише вартість покупки (доставка відбуваються за рахунок Продавця).
 • Самовивіз
  Адреса: м. Київ, вул. Харківське шосе, 201/203, секція С
  Режим роботи: пн. - пт.: 8:30 - 18:00

Для розрахунку вартості обробки замовлення використовується принцип: одна покупка = одна доставка. Якщо Покупцю необхідно здійнити доставку товарів із замовлення за різними адресами, така покупка буде розділена на окремі замовлення.

Ми намагаємось мінімізувати кількість упаковки, яку ми використовуємо, тому всі речі упаковуємо під час збору конкретного замовлення. Стандартно замовлення акуратно упаковується в картонну коробку (для маленьких за об'ємом речей може використовуватись бандерольний конверт).

Якщо у Вас є особливі побажання щодо того, як би Ви хотіли, щоб ми упакували Вашу покупку - повідомте нам про них, будь ласка, і ми спробуємо знайти рішення, за можливості.

Оплата

Для стандартної доставки Нової Пошти - ми не вимагаємо передоплати:
покупець може оплатити покупку в момент отримання замовлення тими способами, які пропонує перевізник (готівкою або карткою).
Комісія за переказ коштів сплачується покупцем за тарифами Нової Пошти.

Способи оплати:

 • Оплата готівкою за фактом отримання товару або за попередньою оплатою
  при виборі кур’єрської доставки по місту Київ.
 • Онлайн оплата через систему LiqPay
  для клієнтів, які впевнені у своєму замовленні і не вимагають узгодження і уточнення.
 • Оплата на картку ПриватБанку (передоплата на реквізити вислані по СМС, Viber, Telegram, E-mail)
  Менеджер надішле Вам реквізити для оплати після підтвердження Вашого замовлення.
 • Оплата на розрахунковий рахунок
  Якщо Ви обрали для себе даний спосіб, повідомте нас, будь ласка, і ми надішлемо Вам рахунок із всіма необхідними реквізитами.

При не отриманні коштів в термін більше 3х робочих днів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

Повернення товару

Ви маєте право на повернення товару, який не використовувася, протягом 14 днів з моменту його доставки. Якщо Ви не повернули товар протягом цього терміну, а також, якщо товар був у використанні – повернення не зможе бути оформленим. Товар повинен повертатись разом із своєю оригінальною упаковкою. Якщо товар, який Ви хочете повернути продавався як набір / комплект із декількох товарів, повернення буде оформлене лише в випадку повернення всього комплекту / набору. Перелік товарів, які не підлягають поверненню визначено Законом “Про захист прав споживачів”.

Якщо товар, що підлягає поверненню, Вам не підійшов, напишіть нам в меседжер Viber або на E-mail і ми оформимо повернення.

 • Відправлення товару, що не підійшов, відбувається за рахунок Покупця.
 • Для оформлення повернення коштів за товар, що не підійшов, необхідно заповнити Заяву на повернення (буде надана). Разом із Заявою, Ви повинні докласти у посилку фіскальний чек (що був надісланий Вам після оплати) або видаткову накладну (була вкладена Вам у посилку, якщо оплата замовлення відбувалась при отриманні).
 • Повернення коштів за товар, що не підійшов, відбуватиметься безготівково. Повернення коштів відбудеться протягом 7 робочих днів після отримання (та перевірки) товару.

 

Будь-які зміни до умов та правил доставки, оплати та повернення товару можуть бути змінені та набувають чинності в момент їх публікації на цьому веб-сайті.