Наконечники мікромоторні

Мікромоторні наконечники. Затиснутий в них інструмент рухається за допомогою пневмо або електродвигуна. Швидкість обертів коливається від 20 до 70000 за хвилину. Потужність двигунів від 20Вт.

Мікромоторні наконечники мають розподіл на кутові та прямі.

Кутові наконечники використовуються для препарування різних зубних поверхонь за допомогою фасонних головок, а також для використання алмазних і твердосплавних борів для підготовки порожнин для вкладок і штифтів, препарування каналів. Швидкість обертання регулюється електродвигуном.

Прямі наконечники мають конструктивні особливості, які впливають на можливість докладати більших зусиль до зафіксованого в них інструменту. Використовуються прямі наконечники при роботі з ортопедичними конструкціями, при обробці протезів, препаруванні за допомогою фасонних головок, а також у роботах, що вимагають більшого зусилля до оброблюваної поверхні.

На нашому сайті ви зможете підібрати будь-який стоматологічний наконечник для ваших потреб. Команда професіоналів завжди рада проконсультувати вас у виборі потрібного стоматологічного інструменту. Читайте також статтю про вибір стоматологічного наконечника.