Про компанію

MG Dental Service (MDS) - виробництво та сервісне обслуговування стоматологічного обладнання. Наша компанія створена командою професіоналів, які мають понад 20-річний досвід роботи в галузі стоматології.

Ми володіємо 2 брендами:

  • MG Dental Service
  • MDS

Власне виробництво стоматологічного обладнання під брендом MDS в Києві, а саме наконечників, компресорів, содоструїв та іншого обладнання.

MG Dental Service - сервісне обслуговування будь-якого стоматологічного обладнання в Україні.

Основним завданням MG Dental Service є забезпечення доступності та зручності ремонту всього дрібного стоматологічного обладнання.

В 2020 році ТОВ «Мед-Дентал Сервіс» успішно пройшла перевірку органом сертифікації ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ», що засвідчує відповідність вимогам ДСТУ EN ISO 13485:2018.

MDS - перша компанія в Україні, яка виробляє стоматологічні наконечники та обслуговує їх протягом гарантійного терміну, а також після його закінчення.

Ми також виробляємо розхідні матеріали для стоматологічної практики:

  • Для досконалого догляду за наконечниками ми спеціально розробили синтетичне і мінеральне мастило. Воно якісно очищує та змащує наконечники, що  забезпечує захист від корозії і продовжує термін їх служби.
  • Протягом останніх років ми розробляємо та виготовляємо порошок для чищення та полірування зубів. Він забезпечує ефективну та делікатну очистку, що підтверджується висновком Держпродспоживслужби.

Також використовуючи високоякісні комплектуючі ми виготовляємо потужні поршневі безмасляні компресори з низьким рівнем шуму.

Вся продукція MDS має привабливі ціни та високу якість, забезпечуючи надійну стоматологічну практику на кожному етапі роботи.

Компанія має широкий вибір стоматологічного обладнання: наконечники, ендомотори, фотополімерні лампи, скалера, содоструї, компресора, насадки та інше; та є офіційним ексклюзивним представником компаній: «Semorr» (semorr.com.ua), яка зосереджена на розробці та виробництві хірургічних мікроскопів для застосування в стоматології та «Eighteeth», яка розробляє цілу лінійку обладнання, яке використовується під час формування системи кореневих каналів.

Наша ціль – максимально взаємодіяти з лікарями. Саме тому ми співпрацюємо з дилерами по всій території України та беремо участь у всіх великих стоматологічних виставках.

MG Dental Service (MDS) - лідер на ринку в області продажу та ремонту при ідеальному співвідношенні ЦІНА – ЯКІСТЬ!

Нашу команду поєднує любов до роботи та бажання допомагати нашим клієнтам. Ми бажаємо омплексно забезпечувати стоматології усім необіхідним, сформувати партнерські зв'язки з кожним клієнтом і вийти на глобальний ринок.

Тому обирайте обладнання професіоналів, обирайте MDS!